Teen coaching – Ty i Twoje zasoby

W cotygodniowych, godzinnych sesjach coachingowych pomagam młodym ocenić elementy ich życia.
● Z których obszarów życia są zadowoleni?
● Gdzie mogłoby być lepiej?
Tworzymy ich wymarzoną przyszłość, aby budować realną perspektywę – a następnie wyznaczamy małe, samodzielne cele, aby przybliżyć się do tej rzeczywistości.
Jednocześnie badamy elementy, które sprawiają, że nastolatek jest taki, jaki jest – jego mocne strony, wartości, diagnozujemy typ osobowości – co wesprze go w budowaniu spełnionego życia.
Odkrywamy, co sprawia, że są zadowoleni w życiu, a co chcieliby zmienić. Kiedy już mamy jasność co do obszarów, w których chcieliby wprowadzić zmiany, diagnozujemy, co uniemożliwia im osiągnięcie tych celów.
Budujemy spersonalizowaną mapę drogową, która pozwoli przejść przez blokady i osiągnąć sukces.

Spotkania odbywają się w grupach 5-6 OSOBOWYCH LUB INDYWIDUALNIE. TO CYKL SPOTKAŃ NA przestrzeni PÓŁ ROKU.
SPOTKANIA odbywają się raz NA DWA TYGODNIE w formule grupowej lub cotygodniowo przez trzy miesiące.
12 SPOTKAŃ 2 GODZ. grupowo lub 12 spotkań po 1 h indywidualnie.
CAŁY CYKL MOŻna oPŁACIĆ Z GÓRY ZA PÓŁ ROKU, LUB MIESIĘCZNIE
CAŁY CYKL TO KOSZT:
grupowo 3900 PLN przy płatności z miesięcznej (6 rat po 650 zł) lub 3500 płatności z góry indywidualnie 3000 zł przy płatności miesięcznej (3 raty po 1000 zł) lub płatność z góry 2800

Pakiety coachingowe, czyli cykl sesji poświęconych problemom, z którymi często borykają się nastolatki.
Obejmują one:
Sukces edukacyjny: Po sprecyzowaniu celów edukacyjnych i wyjaśnieniu, dlaczego te cele są dla niego osobiście ważne, dokładnie omawiamy, co działa, a co nie i dlaczego. Czerpiąc z własnych mocnych stron i zasobów, wykorzystując dostępne narzędzia, tworzymy, wdrażamy i dopracowujemy spersonalizowany plan sukcesu.

Redukcja lęku: Badania pokazują, że wskaźniki lęku u nastolatków są wyższe niż kiedykolwiek. Dla nastolatka, który jest zainteresowany odkrywaniem, nauką i wdrażaniem nowych narzędzi w praktyce, pakiet redukcji lęku jest dobrodziejstwem.
Nastolatek bada własne myśli i spostrzeżenia, oceniając je pod kątem trafności. Uczy się również używania sprawdzonych narzędzi do uspokajania i łagodzenia niepokoju. Powiązania społeczne: Z punktu widzenia rozwoju, nastolatki są przystosowane do skupienia się i połączenia z rówieśnikami. Kiedy przyjaźnie są wyzwaniem, a nawiązywanie kontaktów jest trudne, może to być miażdżące doświadczenie. Przechodzimy do zbadania, czego chcą i potrzebują w związkach, jak obecnie działają, co działa, a co nie. Czerpiąc z różnych zasobów tworzymy i realizujemy plan znalezienia społecznej satysfakcji.
Samopoznanie: dla kogoś, kto chce zrozumieć, kim jest, czego chce, jaki jest jego cel, jaka jest jego pasja, jego talenty, słabości i wiele więcej. Podczas pracy w tych obszarach wykorzystujemy narzędzia coachingowe do zbudowania solidnych podstaw do dalszego samorozwoju i budowania zasobów wewnętrznych i zewnętrznych. Idealna szkoła i kariera: Wielu młodych dorosłych czuje, że bez mapy znajduje się na rozdrożu. Rodzice i nauczyciele często mają świetne pomysły i wielkie intencje, ale czasami nie pasują one do tego, do czego sam nastolatek czuje się powołany. W tym pakiecie określamy, co jest najważniejsze, zarówno na poziomie makro, jak i mikro, ponieważ badamy mocne strony Twojego dziecka.

zapisy drogą mailową centrum@silva-rerum.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *